error code: 522

Bozüyük Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurul

İlçemiz Bozüyük  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin genel kurul toplantısında Başkan Nejdet Kayırmaz ve yönetimi güven tazeledi.
Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda yapılan genel kurul, divan oluşturulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Gündemin ilk maddesinde Yönetim Kurulu faaliyet raporu okunarak ibra edildi. Devamında Denetim Kurulu raporu, bilanço gelir gider tablosu okunarak ibrası yapıldı. Ortaklıktan çıkarılan üyelerin kararının alınmasının ardından seçimlere geçildi. Üyelerin kabulü ile açık oylama ile yapılan seçim sonunda oy birliği ile Başkan Nejdet Kayırmaz ve yönetimi yeniden göreve geldi. Yönetim Kurulu İbrahim Kayacık, Emine Mumcu, Mehmet Özdemir ve Naim Gürel’den oluştu.
Kooperatif Başkanı Nejdet Kayırmaz, yönetimin ibra edilmesinden dolayı kooperatif ortağı üyelerine teşekkür etti. Kayırmaz,"Konuşmama başlamadan önce Afrin’de operasyon yapan Mehmetçiklerimizin ve Güvenlik Güçlerimizin Allah yar ve yardımcıları olsun, gazilerimize acil şifalar, şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum. Siz ortaklar bize böyle güven verdiğiniz sürüce biz daima ileri gitmek için elimizden geleni yapacağız. Esnaf Kefalet Kooperatifi esnafın her zaman yanındadır. Hepinize teşekkür ediyorum." dedi.
Nejdet Kayırmaz’ın Konuşmasında; “Pandemiye rağmen geçen yıl çok güzel işler yaptık. 25 milyona yakın para dağıttık ve bunu yaparken siz değerli ortaklarla hep birlikte çalıştık. 2022 yılı daha güzel olacak daha iyi rakamlara ulaşacağız.Esnaf Kefalet olarak esnafımızın   her zaman yanınızdayız. Dilek ve temennileriniz için bekleriz. Genel kurulun hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.